Posts in category

Duyurular

Category description is an optional

TRT ANTALYA RADYOSU CANLI YAYIN

Read More

ÖDEV DUYURUSU

Read More

Antalya Radyosu Bölgesel yayınında “Köylerimiz ve tarım” üzerine 29.04. 2020 (Çarşamba) günü saat 11:30’da canlı olarak telefon bağlantısı ile konuşacağız. İnternet üzerinden takip etmek isteyenler https://www.canli-radyo.biz/2015/01/trt-antalya.html takip edebilirsiniz…

Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda Bahar döneminin ilk Kariyer Söyleşileri’nin konuğu Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu olacaktır.

Elmalı Meslek Yüksekokulu ile Tarım ve Orman Bakanlığı Elmalı İlçe Müdürlüğünün birlikte hazırladıkları “Yayla Seracılığında Pazarlama Sorunları” konulu 4.Yayla Seracılığı Paneline Elmalılı üreticilerimizi davet ediyoruz. Panel 2 Aralık 2019 Pazartesi günü Elmalılı Hamdi Yazır Kültür Merkezi’nde saat 13:30 başlayacaktır. Konuşmacılar 1- Hakkı Bahar (BAİB Yönetim Kurulu Başkanı) 2- Cüneyt Doğan (ATB Yönetim Kurulu Üyesi) 3-Zekai …

Türkiye, insanlık tarihinin en eski tarım toplumlarının medeniyetler kurduğu, birçok bitki ve hayvan türünün gen merkezi ve ilk kez kültüre alındıkları veya evcilleştirildikleri çok özel bir coğrafyadır. Ülkemizde –İzmir’de Ege Üniversitesi katkılarıyla 08-09 Kasım 2019 tarihleri arasında 2.HASAT Uluslararası Tarım ve Orman Kongresi düzenlenecektir. Kongreye siz değerli bilim insanlarının özgün çalışmalarıyla katılımınızı bekler, kongre düzenleme …

Akdeniz Üniversitesinin ilk meslek yüksekokullarından birisi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine en iyi eğitimi vermek iddiası ile 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına hazırlanıyor. Bu yıl yüksekokulumuza: -Bahçe Tarımı -Tarım Makinaları -Elektronik Teknolojisi -Elektrik -Sivil Savunma ve İtfaiyecilik -Seracılık -Muhasebe ve Vergi Uygulamaları -İşletme Yönetimi -Pazarlama programlarına öğrenci alımı yapılacaktır. Ön lisans tercihlerinize arasına mutlaka Elmalı MYO’yu eklemeyi unutmayınız.

Elmalı MYO’dan mezun olan öğrencilerimizi bir facebook sayfasında buluşturmayı düşünüyoruz. Sizlerden destek bekliyoruz.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nden mezun olan öğrencilerimiz tarım sektöründen gelebilecek ziraat mühendisi talepleri nedeniyle irtibatlarını koparmasınlar.

Meslek Yüksekokullarının Bahçe Tarımı ve Seracılık Programlarından mezun olan teknikerler aranıyor. Zirai İlaç Bayisi ve Tohum firmalarında çalışabilecek tekniker adayları hdemir@akdeniz.edu.tr adresine e-posta gönderebilirler.