Posts in

Archives


BAHÇE BİTKİLERİ ÖĞRENCİLERİYLE GÜBRE ÜRETİMİNİ İNCELEDİK

Read More

Akdeniz Üniversitesinin ilk meslek yüksekokullarından birisi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine en iyi eğitimi vermek iddiası ile 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına hazırlanıyor. Bu yıl yüksekokulumuza: -Bahçe Tarımı -Tarım Makinaları -Elektronik Teknolojisi -Elektrik -Sivil Savunma ve İtfaiyecilik -Seracılık -Muhasebe ve Vergi Uygulamaları -İşletme Yönetimi -Pazarlama programlarına öğrenci alımı yapılacaktır. Ön lisans tercihlerinize arasına mutlaka Elmalı MYO’yu eklemeyi unutmayınız.

Loading

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri öğrencilerimizle Merkez Anadolu Kimya ve Biomarket gübre fabrikalarını ziyaret ederek gübre üretimini yerinde inceledik. Tarafımdan hazırlanan gezide gübre üretim sorumlusu Zir.Müh.Burak Gürbüz gübre üretiminin aşamaları, ambalajlama, organik üretim, tescil gibi konularda önemli bilgiler aktardı. Kompoze gübre üretiminde hammadde kaynağının önemine vurgu yapan Gürbüz “Gübre üretiminde kalite ve güvenirlik …

Loading

Elmalı MYO’dan mezun olan öğrencilerimizi bir facebook sayfasında buluşturmayı düşünüyoruz. Sizlerden destek bekliyoruz.

Loading

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nden mezun olan öğrencilerimiz tarım sektöründen gelebilecek ziraat mühendisi talepleri nedeniyle irtibatlarını koparmasınlar.

Loading

Meslek Yüksekokullarının Bahçe Tarımı ve Seracılık Programlarından mezun olan teknikerler aranıyor. Zirai İlaç Bayisi ve Tohum firmalarında çalışabilecek tekniker adayları hdemir@akdeniz.edu.tr adresine e-posta gönderebilirler.

Loading